1-Bedroom Apartment In Notting Hill

  • 40 μ²

Το 1-Bedroom Apartment In Notting Hill Λονδίνο 40 τ.μ. Απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από την Οικία Hillwood και μόνο 200 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Notting Hill Gate. Αυτό το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 2 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες.

Για την εξυπηρέτησή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, βραστήρα και φούρνο.

Το Κόβεντ Γκάρντεν απέχει σχεδόν 15 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Επίσης το Hyde Park βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το 1-Bedroom Apartment In Notting Hill απέχει 2 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 1-Bedroom Apartment In Notting Hill Λονδίνο
3Br Notting Hill Amazing Location
Τιμή μόνο για κινητά

3Br Notting Hill Amazing Location

116 μ από το κατάλυμα
USD 665 USD 599
ανά νύχτα
Chic Notting Hill Studio In Prime Central Location
Τιμή μόνο για κινητά

Chic Notting Hill Studio In Prime Central Location

8.0
Πολύ καλό 37 σχόλια
118 μ από το κατάλυμα
USD 193 USD 174
ανά νύχτα
Pretty Apartment In Notting Hill - 1 Min From Tube
Τιμή μόνο για κινητά

Pretty Apartment In Notting Hill - 1 Min From Tube

7.4
Καλό 16 σχόλια
245 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Paddington
    1,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το 1-Bedroom Apartment In Notting Hill;
      Το 1-Bedroom Apartment In Notting Hill βρίσκεται κοντά σε Νότινγκ Χιλ.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 1-Bedroom Apartment In Notting Hill;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 1-Bedroom Apartment In Notting Hill περιλαμβάνουν Χάιντ Παρκ, Πλατεία Τραφάλγκαρ καθώς και Αββαείο του Ουέστμινστερ.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το 1-Bedroom Apartment In Notting Hill;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 1-Bedroom Apartment In Notting Hill περιλαμβάνουν The Fish House of Notting Hill και Pizza Express και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 40 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Paddington
    1,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    1-Bedroom Apartment In Notting Hill Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο